OBJEDNÁVKA


Jak objednat?

Před objednáním si, prosíme, přečtěte naše obchodní podmínky. K vyplnění objednávkového formuláře bude potřeba minimálně číslo nylonu (viz. vzorník) a přesný obvod krku Vašeho psa. U postrojů a dalších je potřebné psa důkladně změřit (viz. Měření). Zboží, které velikostně nevyhovuje a to z důvodu špatných hodnot při měření, nereklamujeme! V případě jakýchkoliv problémů nás kontaktujte.


Vyplnění objednávkového formuláře

Formulář je ve formátu (.doc), čili textový dokument, který lze otevřít ve většině textových editorů, nejčastěji Microsoft Word či OpenOffice Writer. Formulář je neplatný bez řádného vyplnění první strany (kontaktní údaje,...) a alespoň jedné objednávané položky. Pokud máte k objednávce doplňující informace, stačí je připsat do kolonky "Poznámky k objednávce" či nám je rovnou napsat do mailu/zprávy.


Odeslání objednávky

Vyplněný formulář nám zašlete buď na e-mailovou adresu nebo přímo do zpráv na Facebooku (viz.kontakt). O případných nedostatcích ve formuláři budete informováni. Přijetí objednávky je obratem potvrzeno. Storno je možné provést do 24hodin od odeslání.OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ KE STAŽENÍ > ZDE <