Obchodní podmínky


  UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY  

Podáním objednávky stvrzuje kupující, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami včetně podmínek reklamace a že s nimi souhlasí. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávkovém emailu či jiným způsobem po dohodě. Vlastnické právo na zboží přechází na kupujícího po řádném zaplacení zboží (kupní ceny) a jeho převzetím.


  DOPRAVA  

Osobní vyzvednutí Praha-východ

Česká Pošta:

Při platbě předem:

Klasický balík: 89Kč

Objemnější balíky (WP postroj, více zboží): 160 Kč

Balík s označením "KŘEHKÉ": 199 Kč

Na dobírku:

Klasický balík: 139Kč

Objemnější balíky (WP postroj, více zboží): 199 Kč

Balík s označením "KŘEHKÉ": 230 Kč

Zasíláme i do zahraničí - v tomto případě platba jen předem na účet.

UPOZORNĚNÍ!: Pokud se balíček vrátí jako nevyzvednutý, je kupující povinen prodejci zaplatit neprodleně finanční ztrátu na poštovném. Pokud kupující žádá balík opětovně zaslat, částka za první poštovné bude připočtena k ceně balíku.

  CENY  

Ceny se vždy odvíjejí dle náročnosti vyrobeného zboží (délka, šířka, počet vyšitých písmen,..). Ceník naleznete ZDE


  PLATBA  

! NEJSME PLÁTCI DPH !

Osobně v hotovosti

Česká Pošta - platba předem na účet

Česká Pošta - dobírka


  VÝROBNÍ & DODACÍ PODMÍNKY  

Zboží je obvykle vyrobeno do 14-ti dnů od přijetí objednávky (pokud není uvedeno jinak). Odeslané ČP následující pracovní den. O odeslání zboží bude kupující vždy informován.  VRÁCENÍ ZBOŽÍ & REKLAMACE  

Kupující má právo podle § 53 odst. 7 občanského zákoníku zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Kupující nemůže odstoupit podle odstavce 7 od kupní smlouvy na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání. Vrácení zboží se nevztahuje na onošené zboží, mechanicky poškozené zboží (překousání, oděrky, přetržení mimo místa švů,...) a zboží jakkoliv mechanicky změněné (upravené další osobou). Kupující je povinen si ihned při převzetí zboží zkontrolovat a v případě závady informovat výrobce. Jelikož je většina našich výrobků na míru, nepřijímáme vrácené zboží z důvodu špatných rozměrů!!! (špatné změření psa). Vrácení výrobní ceny u zboží, které bylo vyrobeno na míru / žádost zákazníka - účtován storno poplatek 35% z celé ceny výrobku. Reklamované zboží nesmí vykazovat známky nečistoty a dalšího druhotného poškození. Zboží určené k reklamaci zašlete doporučeně na naší adresu (viz. KONTAKT). K reklamovanému zboží přiložte průvodní dopis a kopii dokladu (faktury). Nepřijímáme balíky na dobírku! Reklamace NEZAHRNUJE vrácení částky za poštovné a balné! (platí si zákazník sám). VRÁCENÍ KUPNÍ ČÁSTKY ZPĚT NA ÚČET - Výrobce má právo odečíst z kupní ceny náklady spojené s převodem peněz z účtu na účet (bankovní poplatky!).


! PO PŘIJETÍ OBJEDNÁVKY BUDETE VŽDY KONTAKTOVÁNI !


! Pozn.: Výrobce má právo na zveřejňování svých výrobků na internetových stránkách!